www.krehlik.eu

Mapa Sabinova
Mapa Sabinova
Kalendár článkov
september 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Ankety

Ako sa Vám páči moja stránka?

View Results

Nakladanie ... Nakladanie ...
Kalkulačka

Rádio Mária SK
Internet RÁDIO

Dobré rady

Dobré rady a nápady

 

(Prevzaté zo stránky oteca Jamesa Manjackal M.S.F.S. )

Často se mě lidé ptají, “Co je špatného na homeopatii? Může ji křesťan užívat? Je nějak spojená s new age (nový věk) nebo esoterismem?” atp. Musím přiznat, že jsem k této problematice neprováděl hlubokou studii, ale měl jsem možnost pozorovat její špatný vliv na křesťany a jejich duchovní životy. Spousta těch, kteří měli problémy s modlitbou, jako nedostatečná koncentrace, rozptylování, pocit únavy, zívání během modlitby, bolesti po celém těle během modlitby obzvlášť při vzývání jména Ježíše, nemravné myšlenky – zejména nemravné – během křesťanského rozjímání a jiné, přiznala, že podstupuje homeopatickou léčbu. Když jsem je proto požádal, aby s homeopatií přestali, byli opět schopni modlit se dobře. Nedávno ke mně přišel jeden muž a svěřil se mi, že není schopen využívat dar jazyků k modlitbě, ačkoliv působil již dlouhou dobu v Charismatické obnově a modlitebních skupinách. Užíval homeopatické léky proti nespavosti. Když jsem ho požádal, aby přestal užívat homeopatika a začal raději užívat běžné alopatické léky, byl schopný jak spát, tak se modlit v mnoha jazycích. Jedna řádová sestra ze Slovinska mi řekla, že jí doktor na léčbu rakoviny předepsal homeopatika a požádal ji, , aby přestala chodit ke sv. přijímání pro lepší efekt těchto léků. Také mnoho dalších lidí v Německu, Rakousku a Francii mi říkalo, že jim doktoři homeopati radilo, aby se před užitím léků nežehnali křížem ani nevzývali jméno Ježíše tak, ač by správný křesťan měl dělat všechno se znamením kříže nebo malou modlitbou. Proč je výjimkou homeopatie? Možná že znamení kříže nebo jméno Ježíše může rozbombardovat sílu či energii v homeopatikách! Mám svědectví, se kterým se s vámi podělím.

Před třinácti lety mě jeden věřící homeopatik požádal, abych mu posvětil jeho novou homeopatickou kliniku. Ochotně jsem přišel na jeho kliniku a požehnal kliniku podle Římského rituálu běžnými modlitbami a pokropil svěcenou vodou tak jak si přál. Za pár dnů za mnou přišel a povídá mi: „Otče Jamesi, po té co jste mi požehnal a posvětil kliniku a přípravky svěcenou vodou, musel jsem všechny vyhodit, protože ztratily “účinek”.“ Díky Bohu, že mě nechtěl zažalovat! Otázal jsem se ho tedy na důvod, proč léky přišly o “potenci” během toho co jsem se modlil se sílou Ducha sv. Musel přiznat, že síla v přípravcích je něco protichůdného k síle Ducha sv. Pak mě požádal, abych se podíval na obaly alopatických léku, kde je jasně uvedeno složení jednotlivých látek (např. Magnesium 20 %, Alkohol 5 %, Voda 10 %, atd.), zatímco na obalech od homeopatik není žádný takový popis složení uveden. Namísto toho se udává pouze efektivita v tzv. “potencích” (např. 1000, 10 000. 1 000 000 atp.). Doktor sám přiznal svou nevědomost o zdroji síly či potence Řekl, že hlavním účinkem homeopatik je placebo efekt. Je zřejmé, že potence je skrytá síla (okultní síla).

Jelikož nejsem expert, nedělám žádné závěry ohledně homeopatik, ale řeknu jednu věc svým křesťanským bratřím a to, že pro křesťana není dobré je užívat či praktikovat, ať už mohou mít pro nemocné lidi jakýkoliv “dobrý” účinek. Spousta ezoterických či new age léčiv (alternativní terapie) propagují heslo „jsou levné a bez vedlejších účinků“, ale neříkají, že ten největší vedlejší účinek pro křesťana je ten, že „odvádí člověka pryč od Krista, Církve a spásy, kterou Kristus světu přinesl.“ Vatikánský dokument „Ježíš Kristus, nositel živé vody“ jasně ukazuje na skrytou hrozbu homeopatie a dalších alternativních medicínách založených na okultních silách.

Uvádzam svedectvo od niektorých vynikajúcich lekárov a expertov na toto téma v ďalších mojich článkoch a ponechám to na Vašom posúdení.

 

Starý Amišský recept: Cholesterol a krvný tlak zníži takmer okamžite

amisi.jpgAmiši sú tradičná vidiecka komunita ľudí žijúca v amerických štátoch Indiane, Ohio a v Pennsylvánii. Ich kultúra je známa tým, že majú sklon uprednostňovať prírodné lieky a alternatívnu medicínu.
Znalosti z alternatívnej medicíny sa u Amišov sústredia hlavne na liečivé rastliny, ktoré sa používajú na rôzne ochorenia už od dávnych agrárnych čias.

Pomocou nich sú často schopní vyliečiť aj také zdravotné problémy, na ktoré sa u nás musia používať silné farmaceutické lieky.
Prírodné prostriedky sú však bez pridružených škodlivých vedľajších účinkov.
Jednou z oblastí, ktorú Amiši úspešne svojpomocne liečia, je aj znižovanie zlého cholesterolu v krvi a problémy s vysokým krvným tlakom.

Dnes vám prezradíme ich recept na tieto dva zdravotné problémy.


Ingrediencie

Na výrobu tohto domáceho lieku budete potrebovať nasledovné suroviny:

•1 strúčik cesnaku
•1 polievková lyžica čerstvej citrónovej šťavy
•1 zhruba 2 cm dlhý kúsok koreňa zázvoru
•1 polievková lyžica jablčného octu
•1 čajová lyžička medu


Príprava Samotná príprava receptu je veľmi jednoduchá:

1. Vložte všetky vymenované suroviny okrem medu do mixéra a niekoľko minút ich mixujte na vysokej rýchlosti.
2. Potom pridajte med a znova všetko dobre rozmixujte.
3. Následne zmes prelejte do sklenenej fľaštičky a uskladnite v chladničke na 5 dní.
4. Po uplynutí tejto doby bude domáci liek pripravený na konzumáciu.


Užívanie

Vyrobená zmes je veľmi silným liečivým prostriedkom. Pred jej užívaním ju môžete (ale nemusíte) scediť, ak nemáte radi tuhé zvyšky cesnaku a zázvoru.

Užívajte 1 čajovú lyžičku lieku rozmixovaného v pohári vody o izbovej teplote, aspoň 10 minút pred raňajkami, večerou alebo iným jedlom.

Konzumujte to však maximálne 3 krát denne.

Po približne týždni užívania začnete pociťovať rozdiel. Vaša hladina cholesterolu a vysoký krvný tlak sa znížia.


Ako funguje tento domáci liek?

Všetky zložky obsiahnuté v recepte sú potraviny, ktoré aj sami o sebe majú silné liečivé účinky. Ich vzájomnou kombináciou sa tieto účinky ešte zosilnia a vznikne tak veľmi potentný liek.

Pozrime sa teraz na jeho jednotlivé zložky.

Med je bohatý na vápnik, draslík, sodík a vitamíny skupiny B. Tieto látky majú na cholesterol preventívny účinok.

Cesnak je široko známy svojimi medicínskymi vlastnosťami. Medzi jeho hlavné účinky, popri ničení baktérií a vírusov, patrí aj jeho schopnosť zlepšovať cirkuláciu krvi a znižovať krvný tlak.

Zázvor obsahuje enzým, ktorý po aktivovaní zlepšuje syntézu dobrého cholesterolu.

Jablčný ocot vyrovnáva úrovne telesného pH a normalizuje ich.

Citrón zasa pomáha ľuďom, ktorí trpia na vysoký krvný tlak. Ten znižuje tak, že zmäkčuje steny krvných ciev a zvyšuje ich pružnosť.


Záver

Všetky spomenuté suroviny majú okrem účinkov na cholesterol a krvný tlak aj veľké množstvo ďalších pozitívnych vlastností.

Článok je zo stránky Domáca liečba a bol odskúšaný s kladným účinkom 

Počítadlo návštev
022356
Používateľov Dnes : 46
Používateľov Včera : 46
Tento Rok : 9495
Celkom Užívateľov : 22356
Kto je on-Line : 1
Zemné a výkopové práce

Mestské kamery
Cestovný poriadok
Poštové schránky
Meno: x.xx@krehlik.eu
Heslo: ......................
Počasie

LOGOS – gréckokat. TV
Liturg. čítania na každý deň