www.krehlik.eu

Mapa Sabinova
Mapa Sabinova
Kategórie
Kalkulačka

Rádio Mária SK
Internet RÁDIO
Kurzový lístok

Web strány
Pokoj a milosrdenstvo

 

(Prevzaté zo stránky oteca Jamesa Manjackal M.S.F.S. )

Často se mě lidé ptají, “Co je špatného na homeopatii? Může ji křesťan užívat? Je nějak spojená s new age (nový věk) nebo esoterismem?” atp. Musím přiznat, že jsem k této problematice neprováděl hlubokou studii, ale měl jsem možnost pozorovat její špatný vliv na křesťany a jejich duchovní životy. Spousta těch, kteří měli problémy s modlitbou, jako nedostatečná koncentrace, rozptylování, pocit únavy, zívání během modlitby, bolesti po celém těle během modlitby obzvlášť při vzývání jména Ježíše, nemravné myšlenky – zejména nemravné – během křesťanského rozjímání a jiné, přiznala, že podstupuje homeopatickou léčbu. Když jsem je proto požádal, aby s homeopatií přestali, byli opět schopni modlit se dobře. Nedávno ke mně přišel jeden muž a svěřil se mi, že není schopen využívat dar jazyků k modlitbě, ačkoliv působil již dlouhou dobu v Charismatické obnově a modlitebních skupinách. Užíval homeopatické léky proti nespavosti. Když jsem ho požádal, aby přestal užívat homeopatika a začal raději užívat běžné alopatické léky, byl schopný jak spát, tak se modlit v mnoha jazycích. Jedna řádová sestra ze Slovinska mi řekla, že jí doktor na léčbu rakoviny předepsal homeopatika a požádal ji, , aby přestala chodit ke sv. přijímání pro lepší efekt těchto léků. Také mnoho dalších lidí v Německu, Rakousku a Francii mi říkalo, že jim doktoři homeopati radilo, aby se před užitím léků nežehnali křížem ani nevzývali jméno Ježíše tak, ač by správný křesťan měl dělat všechno se znamením kříže nebo malou modlitbou. Proč je výjimkou homeopatie? Možná že znamení kříže nebo jméno Ježíše může rozbombardovat sílu či energii v homeopatikách! Mám svědectví, se kterým se s vámi podělím.

Před třinácti lety mě jeden věřící homeopatik požádal, abych mu posvětil jeho novou homeopatickou kliniku. Ochotně jsem přišel na jeho kliniku a požehnal kliniku podle Římského rituálu běžnými modlitbami a pokropil svěcenou vodou tak jak si přál. Za pár dnů za mnou přišel a povídá mi: „Otče Jamesi, po té co jste mi požehnal a posvětil kliniku a přípravky svěcenou vodou, musel jsem všechny vyhodit, protože ztratily “účinek”.“ Díky Bohu, že mě nechtěl zažalovat! Otázal jsem se ho tedy na důvod, proč léky přišly o “potenci” během toho co jsem se modlil se sílou Ducha sv. Musel přiznat, že síla v přípravcích je něco protichůdného k síle Ducha sv. Pak mě požádal, abych se podíval na obaly alopatických léku, kde je jasně uvedeno složení jednotlivých látek (např. Magnesium 20 %, Alkohol 5 %, Voda 10 %, atd.), zatímco na obalech od homeopatik není žádný takový popis složení uveden. Namísto toho se udává pouze efektivita v tzv. “potencích” (např. 1000, 10 000. 1 000 000 atp.). Doktor sám přiznal svou nevědomost o zdroji síly či potence Řekl, že hlavním účinkem homeopatik je placebo efekt. Je zřejmé, že potence je skrytá síla (okultní síla).

Jelikož nejsem expert, nedělám žádné závěry ohledně homeopatik, ale řeknu jednu věc svým křesťanským bratřím a to, že pro křesťana není dobré je užívat či praktikovat, ať už mohou mít pro nemocné lidi jakýkoliv “dobrý” účinek. Spousta ezoterických či new age léčiv (alternativní terapie) propagují heslo „jsou levné a bez vedlejších účinků“, ale neříkají, že ten největší vedlejší účinek pro křesťana je ten, že „odvádí člověka pryč od Krista, Církve a spásy, kterou Kristus světu přinesl.“ Vatikánský dokument „Ježíš Kristus, nositel živé vody“ jasně ukazuje na skrytou hrozbu homeopatie a dalších alternativních medicínách založených na okultních silách.

Uvádzam svedectvo od niektorých vynikajúcich lekárov a expertov na toto téma v ďalších mojich článkoch a ponechám to na Vašom posúdení.

 

Počítadlo návštev
091306
Používateľov Dnes : 31
Používateľov Včera : 33
Tento Rok : 17582
Celkom Užívateľov : 91306
Kto je on-Line : 1
Zemné a výkopové práce

Poštové schránky
Meno: x.xx@krehlik.eu
Heslo: ......................
Cestovný poriadok
Počasie

LOGOS – gréckokat. TV
Liturg. čítania na každý deň
Opatrenia KORONAVIRUS